REGISTROVANÍ ÚČASTNÍCI - celkem 46 běžců

v řádku uvidíte svůj čas přihlášení, jméno a příjmení, běžecký klub pokud jste uvedly, trať a jestli máte zaplacený registrační poplatek. Tabulka se bude co 1-2 dny obnovovat a doplňovat, tak mějte prosím strpení, pokud nebudete uvedeni hned.

Stav přihlášených k 16.6.2020 21:00

31.05.2020 20:29 Pavel Vávra ABC Bike Team 12 km Ano

31.05.2020 21:18 Lenka Satková ABC Bike Team 12 km 0

31.05.2020 21:21 Tomáš Wroblowský ABC Bike Team 12 km Ano

31.05.2020 21:28 Martin Holeček ABC Bike Team 12 km Ano

31.05.2020 21:29 Martina Holečková ABC Bike Team 12 km Ano

31.05.2020 21:56 Vlaďka Hagenová ABC Bike Team 12 km 0

31.05.2020 23:53 Veronika Bělíčková 1 7 km Ano

01.06.2020 6:04 Šárka Jasková SK Černé plíce 24 km Ano

01.06.2020 6:35 Petr Jaskiewicz SK Černé plíce 24 km Ano

01.06.2020 7:32 Ivana Lacná Ostrava 12 km Ano

01.06.2020 7:34 Karel Oleksy Ostrava 12 km Ano

01.06.2020 8:34 Radomír Krupa Badminton klub B.O.Chance & Ridera Sport 12 km 0

01.06.2020 9:43 Patricia Krafcikova Slimák 12 km Ano

01.06.2020 9:44 Jiřík Hydrouš Kubínků Lama Ostrava 12 km Ano

01.06.2020 9:47 Gabriela Bedrlíková Zamakejsi 12 km Ano

01.06.2020 10:05 Petr Zicher Götz KTCNANTARSP 12 km Ano

01.06.2020 10:05 Martin Kuba VORTEX BIKE TEAM 24 km Ano

01.06.2020 10:05 Irena Vyhlídalová ADRA Ostrava 7 km Ano

01.06.2020 10:06 Markéta Vyhlídalová ADRA Ostrava 7 km 0

01.06.2020 10:24 Vojtěch Muris Slimák 12 km Ano

01.06.2020 10:32 Martin Matúška Slimák 12 km Ano

01.06.2020 10:38 Tomas Kempny Kempni 7 km Ano

01.06.2020 11:09 Miroslav Čulík x 24 km Ano

01.06.2020 12:46 Petr Žďárský Metla Run Team 12 km Ano

01.06.2020 12:48 Lenka Řeháčková Metla Run Team 12 km Ano

01.06.2020 13:32 Janis Tsiligkaridis Kurnik Šopa Hospoda 12 km Ano

01.06.2020 13:33 Monika Schmidtmeyerová Kurnik Šopa Hospoda 12 km Ano

01.06.2020 13:35 Jiří Dvořák KŠ 24 km Ano

01.06.2020 14:23 Lukáš Lukovský 0 24 km 0

01.06.2020 15:42 Karina Dráberová 0 12 km Ano

01.06.2020 16:02 Michal Vyhňák Kurnik fakt šikovní 12 km Ano

01.06.2020 16:26 Martina Skovajsová slimák 12 km Ano

01.06.2020 18:26 Libor Witala KTCNANTARSP 12 km Ano

01.06.2020 18:27 Lukáš Podešva Kurník šopa hospoda - runners&drinkers club 12 km Ano

01.06.2020 18:29 Petra Trunkátová KTCNANTARSP 12 km Ano

01.06.2020 20:00 Bohdana Motyková Kurnik šopa hospoda - runners & drinkers club 12 km Ano

01.06.2020 20:08 Štěpán Motyka Kurnik Šopa Hospoda - runners & drinkers club 12 km Ano

01.06.2020 21:30 Kateřina Wroblowská ABC Bike Team 12 km Ano

01.06.2020 21:31 Ondřej Sejkora ABC Bike Team 12 km Ano

01.06.2020 22:38 Luděk Strejček Kurnik Šopa Hospoda 12 km Ano

02.06.2020 5:28 Jan Ptašek TempoStorm 24 km Ano

02.06.2020 8:25 Kateřina Krupová ABC Bike Team 12 km 0

02.06.2020 8:30 Anna (Anička) Krupová ABC Bike Team 12 km 0

02.06.2020 8:31 Eliška Krupová ABC Bike Team 12 km 0

02.06.2020 20:45 Dominik Dolkoš Lov myší elektřinou 24 km Ano

02.06.2020 21:39 Radka Prejdová Slimáci 12 km Ano

03.06.2020 11:20 Honza Muris Slimák 12 km Ano

03.06.2020 20:23 Pavla Seidlová Paradise 12 km Ano

03.06.2020 20:29 Martin Seidl Paradise 12 km Ano

03.06.2020 20:31 Marek Seidl Paradise 12 km Ano

08.06.2020 10:11 David Imre Prajzka Run 12 km Ano

08.06.2020 14:51 Čestmír Pyrdek Slimák 12 km 0

10.06.2020 6:49 Zuzana Trlicová Kumpačka 7 km 0

14.06.2020 14:24 Václav Drda Skladníci 12 km Ano

15.06.2020 19:12 Tomáš Konečný FC Ajax Markvartovice Steel 12 km 0

15.06.2020 19:12 Vojtěch Klimeš FC Ajax Markvartovice Steel 12 km 0

15.06.2020 19:18 Petr Wilhelm RunGo Ostrava 24 km 0

15.06.2020 19:53 Michal Chylík Kurnik Šopa Hospoda 12 km 0

15.06.2020 19:54 Tomáš Kuřava Kuřata 7 km 0

16.06.2020 14:51 Pavlína Peikertová - 12 km 0

16.06.2020 16:15 Kristina Čabanová SK Oceláci Ostrava 24 km 0

16.06.2020 16:16 Kristina Čabanová SK Oceláci Ostrava 24 km 0

16.06.2020 19:16 Martina Konvičková MK Seitl Ostrava 12 km 0

16.06.2020 19:17 Ivo Pajurek MK Seitl Ostrava 12 km 0