POSLEDNÍ POKYNY

k zítřejšímu běhu. Start začíná v 11 hod. od obou hospod současně. Přijďte tedy trochu s předstihem, ať si stihnete všichni vyzvednout obálky se startovním číslem.

Trať 24 km

Běžci, kteří poběží z Poruby do centra a zpět, musejí proběhnout oběmi checkpointy s kelímkem, kde jim bude načepováno pivo. Jestliže nepijete pivo vůbec, děláte 20 dřepů. Záleží na vás, jestli při cestě tam, nebo při cestě zpět, nebo na střídačku. Při doběhnutí do hospody v centru musejí až dovnitř k baru kde dostanou na startovní číslo razítko. Tam se mohou občerstvit vodou či banánem a pelášit zpět.

Trať 12 km

Start 12 kilometrové trasy z centra do Poruby proběhne v několika vlnách.

Každý při registraci dostane i plastový kelímek s kterým poběží celou trasu a do kterého vám bude načepovánono pivo. Bez kelímku nedostanete nic,tak si ho hlídejte prosím. První checkpoint bude u řeky Odry u splavu, druhý v Hošťálkovicích a 3. pivo zdarma bude v cíli. Každý účastník má nárok v každém Checkpointu na jedno velké pivo. Může si však nechat načepovat jen trochu a napít se, aby splnil povinnost. Jinak musí udělat 20 dřepů.

Při registraci budou k dispozici i plastové pytle pro civilní oblečení, které si zavážete, polepíte číslem vašeho startovacího čísla a my je pak hromadně převezeme do Poruby, kde si je pod svým číslem zase vyzvednete.

Trať 7 km

Tahle trať, takzvaná kočárková vede z porubské hospody k prvnímu Checkpointu za řekou v Hošťálkovicích. Tam každý účastník dostane pivo do svého kelímku. Jelikož vaše trasa nepovede až do druhého Checkpointu, máte nárok na další dvě piva v cíli.

Trať je značená bíločervenými proužkovanými fáborky a na zemi budou křídové směrové šipky v zelené a červené barvě.

(malá změna oproti minulému roku je ta, že se běží v Pustkovci kolem kostela a Domečku)Nezapomeňte, že tahle akce není závod, neměří se čas, a běží se za plného provozu. Buďte prosím tedy obezřetní a dbejte pravidel silničního provozu. Čekají nás tři větší světelé křižovatky. Jedna v Přívoze, jedna v Třebovicích a jedna v Pustkovci. Takže prosím nikam nespěchejte a nechoďte na červenou. Jelikož se nebude měřit čas, nebude vítěze. Resp. vítěz je každý, kdo doběhne nebo dojde do cíle přes naše dva pivní checkpointy.

V cíli na vás čeká pěkná památeční medaile a každý účastník běhu dostane polévku.

Časový limit jsou 3 hod., tudíž ve 14:00. Ve 14:00 také proběhne tombola o pár pěkných cen, které se budou losovat z klobouku podle startovních čísel běžců.

Těšíme se, že si zítřek všichni užijem a nezapomeňte na dobrou náladu.

Tým KŠH

Jakékoliv dotazy směřujte na Jirku 739477631 nebo Pavla 603266855